2020 İnternet Ortamında Para Kazanma Yöntemleri

2020 Yılında İnternetten Para Kazanmak artık oldukça daha kolay oldu! İnternetten Para kazanma yelpazesi genişedi! Artık 12 yaşındaki çocuk bile internetten para kazanabiliyor!! Neden mi? Artık her insanın elinde akıllı telefon, herkesin evinde laptoplar var. Bu demek oluyor ki insanların artık hemen hemen hepsi internet kullanıyorlar. İnternetten para kazanmak aslında çok basit ama, oldukca dikkat ve itina isteyen bir mevzu.

İnternetten para kazanmak için internete bağlı bir vasıta ile başlayabilirsiniz.. Mesela bir telefon yada bir bilgisayar ile başlayabilirsiniz. Öncelikle kendinizi ölçüp tartıp ve biçmelisiniz, kendinize bir yol çizmelisiniz, Profesyonel şekilde internetten para kazanmak mı yoksa amatör biçimde internetten para kazanmak istiyorsunuz. intihab.com Yazılım olarak, her türlü internet projenizin yanınızdayız, İnternetten para kazanmak ve web dünyasına giriş yapmak için ücretsiz biçimde bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN İNTERNETTEN PARA KAZANMA YOLLARI İnternet dünyasına yeni başlamış olabilirsiniz. Bir tiktok hesabı ile hayatınız değişmiş, internetten daha basit para kazanmak için yollar arayışına girmiş olabilirsiniz. İşte bu antet altındaki yollar tam size gore! Basit ve anlayabileceğiniz türden! Amatörler için oluşuturulmuş bir makale içeriği! Yeni başlayıp para kazanmak istiyorsanız dikkatlice 3 yolu okuyun!

Pinterest Hesabı Açarak Para Kazanın

Pinterestten günde 500-1000 TL arası para kazanmak fazlaca basit! Türkiye’de hemen hemen yaygın olmayan Pinterest bir ihtimal de amatör anlamda en hızlı meyve veren ve hasılat sağlayan toplumsal platformdur. Pinterestten para iyi mi kazanılır? Diye soruyorsanız, bunun cevabını da özetlemek gerekirse özetlemek istiyorum. Özgün kaliteli resimler paylaşarak Pinterest hesabınızın takipçi sayısını artırabilirsiniz. Evet sadece fotoğraf paylaşarak takipçi sayınız artacak! Resim paylaşarak para kazanacaksınız! Takipçi sayınız arttığında, internet sayfanıza yada öteki toplumsal medya hesaplarınıza da takipçi akışı sağlayabilirsiniz. Büyük bir etkilişimde büyük paralar kazanmak kaçınılmazdır. Pinterest yardımıyla Google size 500-1000 TL arası günlük ödeme yapabilir! Şaka değil gerçek! Fakat Pinterest ile para kazanmanın şartı, kendinize ait bir websitesi olmasıdır.

OKUMALISIN!  Google'a Bağlı Popüler Uygulamalar

Çünkü Pinterest’de paylaştıklarınıza kendi sitenizin linkini vereceksiniz böylelikle günlük 10.000-20.000 arası ziyaretçi çekebileceksiniz. intihab.com Yazılım olarak, Pinterest mevzusunda uzman kadromuz ile yanınızdayız, Pinterest’den para kazanmak istiyor ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, intihab.comYazılım ile ücretsiz olarak iletişime geçin! Sizlere Pinterest ahenkli websitesi ve izleyeceğiniz yolu anlatalım, sizde İnternetten para kazanmanın keyfine hızlı ulaşın!

Makale Yazarak Para Kazanın

İnternet dünyasında en hızlı meyve veren ve para kazandıran bir öteki husus bize nazaran yazı yazmaktır. Makale denilince aklınıza ilmi yazılar geliyor olabilir, ama İnternet dünyasında yazı, öğretici yazıların hepsini kapsıyor, haberler, şiirler, hikayeler özetlemek gerekirse her türlü içerik “Makale” adı altında anılıyor. Klavyeniz hızlı hayal gücünüz iyi ise, özgün içerikler üretebilecekseniz, bu yol tam size bakılırsa! Günde her biri 300 kelime olmak şartıyla 10 yazı şu demek oluyor ki mevzu başlığı yazarsanız 150 TL para kazanabilirsiniz. Mesela satın alan size ulaşıyor ve “İnternetten Para Kazanma Taktikleri” konusunda bir makale ele almanızı istiyor, size kelime sayısı ve anahtar kelimeler veriyor, sizde derhal yazmaya başlıyorsunuz! Unutmayın ne kadar oldukca kelime isterse o kadar fiyatı artırıyorsunuz. 2020 Yılı İtibari ile 400 Kelimelik Bir Makale Ortalama 10-15 TL arasında değişiyor. Peki yazıları nerede satabilirsiniz? R10.Net, wmaraci.Com, bionluk.Com isminde web sitelerinde içeriklerinizi satabilirsiniz. Özetle; Makale, web dünyasında her türlü yazıyı ifade etmektedir. Müşteriler sizlere ulaşır, sizden belli mevzularda yazı yazmanızı ister ve ödeyeceği parayı size söylerler, sizde kabul veya red edersiniz!

Fotoğraf Çerek Para Kazanın

Elinizde güzel bir resim makinası mı var? Yoksa Iphone Pro Max yada dengi kaliteli bir telefona mı sahipsiniz? Boş vakitlerinizde bol bol fotoğraf çekiyor, ancak instagram ve whatsapp durum mesajlarında mı paylaşıyorsunuz? Sakladığınız fotoğrafları artık gün yüzüne çıkarma vakti geldi! İnternetten para kazanmanın en güzel yollarından bir tanesi de fotoğraflarınızı pazarlamak! Peki fotoğraflar iyi mi pazarlanacak? Fotoğrafları pazarlamak zor ve zahmetlidir, fakat kısmetiniz ve nasibiniz var ise bir fotoğraftan 100-1000 TL arası para kazanabilirsiniz. Fotoğraflarınızı paylaşırken kesinlikle minik notla ile sosyal medya yada yazışma numaranızı bırakın! Bu işlemi fotoğraf üstünde yapın! Fakat fotoğrafın estetiğini bozmamaya dikkat edin! Şimdi gelelim fotoğraflarınızı iyi mi pazarlayacaksınız! Fotoğrafları satarak internetten para kazanmak için kurulmuş siteler vardır. Bunlar pinterest.Com, gettymages.Com, Alamy.Com, PhotoDune.Com isminde websiteleridir. Yabancı olduklarına bakmayın! Müşterinin nereden geleceği asla belli olmaz! Buradan oldukca ciddi paralar kazanılmaktadır. Profilinizde en az 200 örneksiz ve kaliteli, fotoğraflar paylaşırsanız aylık 100-150$ para kazanabilirsiniz. PROFESYONELLER İÇİN İNTERNETTEN PARA KAZANMA YOLLARI Bilgisayar açma kapama tuşunu öğrendiyseniz, ücretsiz blog kurup google reklamları ile 3-5 kuruş kazanmışsanız, artık profesyonel para kazanma yöntemlerini bahsetmek kazancınız açısından iyi olacaktır. Profesyonel arkadaşlarda internetten para kazanmak için yukarıdaki yeni başlayanlar için verdiğimiz yolları kullanabilirler.

OKUMALISIN!  Stok Fotoğrafçılığı Nedir, Nasıl Yapılır?

Bunun haricinde, 3 yol da profesyoneller için göstereceğiz! 1-E-Ticaret Sitesi Kurarak İnternetten Para Kazanın! Profesyonel anlamda internetten para kazanmak, riski azaltmak istiyorsanız mutlaka e-tecim konusunu araştırmanızı öneriyoruz. E-Ticaret denilince aklınıza esnaf olmak veya mal mülk sahibi olup pazarlamak anlamı çıkmasın! Şirket olmak şeklinde bir sürü prosedürler gelmesin! Bunlar gözünüzü büyütmeyin! E-Ticaret geniş bir dünyadır. Başka bir siteden aldığınızı başka bir sitede de pazarlayabileceğinizi aklınızın bir köşesinde tutmanızda fayda vardır! intihab.com Yazılım olarak, e-ticarete atılmanızda fazlaca büyük kolaylıklar sağlıyoruz! Şahıs Şirketi Kurulumundan, websitesi tasarımınıza kadar yanınızdayız! Bizimle ücretsiz olarak iletişime geçmekten çekinmeyin!

Hala Şahıs Şirketi Nasıl Kurulur?

konusunda kafanızda tereddütleriniz varsa makalemizi okuyabilirsiniz. 2-Kadınlara Özel veya Erkeklere Özel Blog açarak Para Kazanın! Belki bir çoğunuza şaka benzer biçimde gelecek fakat, kadınlara hususi bir websitesi emin olun bir çok websitesinden oldukça daha çok kazandırıyor, hanım konusu teknoloji mevzusundan da erkek mevzusundan da ömür mevzusundan da oldukça daha fazla! Kadınların yelpazesi oldukça daha fazla! Mesela Kadın sitesinde neler olabilir? Kadın, Sağlık, Moda, Yaşam, Teknoloji, Makyaj, Saç, Giyim vs…. Konulara bakar mısın? Güzel bir tema ile Google’dan inanılmaz paralar kazanabilirsiniz! Erkeklere özel websitelerinin azlığı sebebi ile de oldukça az zamanda oldukca büyük işler başarabilirsiniz. Fakat bizim tavsiyemiz kadın sitesi açmanızdır! Kadın sitesi açarak ayda 2750-4500 TL para kazanabilirsiniz.

Youtube Kanalı ve Entegreli Websitesi ile Para Kazanın

Youtube kanalı açarak para kazanabilirsiniz. İnternetten para kazanmanın en keyif ve en sıkıntılı yolu bir ihtimal de youtubedur, eskiden kolaydı fakat şimdi bu kadar popülerlikte bu kadar rekabette zor! Fakat bizim önerimiz var! Yine Youtube kanalı açacaksanız, ne olursa olsun ya oyun kanalı, ya hanım kanalı yahut çocuklar için çizgi film kanalı açınız! Youtube kanalı açacaksanız mutlaka bu kanalınızı bir webitesi ile besleyin! Bir websitesi açarak içeriklerinizi orada paylaşın! Etkileşimi artırın! Diğer toplumsal medya hesaplarınızda devamlı kanalınızı paylaşın! Kısa müddette takipçi akınına uğrayacak ve her gün bize yakarış edeceksiniz! Youtube Kadın ve Çocuk üstüne açtığınız kanaldan 5000-10000 arası iyi paralar kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

OKUMALISIN!  Açık Kaynak Kodu (Open Source) Nedir?

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Slotbar
-

Sekabet giriş

- Cratosslot giriş
error: Alert: İçerik korunuyor!