[ucaddon_bold_color_price_table top_background_color=”#3397ff” plan_name=”Silver Paket” plan_type=”Tek Seferlik” price=”300₺” list_content_one=”Hacklink Yoktur!” list_content_two=”Dünyaca Ünlü Sitelerden” list_content_three=”Alexe Düşük Sıralamalardan” list_content_four=”Moz Rank” list_content_five=”Trust Rank” list_content_five_copy2345678=”Trust Follow” list_content_five_copy234567=”Da / Pa Değerleri Yüksek” list_content_five_copy23456=”Google İndex Sayısı Yüksek” list_content_five_copy2345=”Tamamı Güvenli ve Yüksek Hit” list_content_five_copy234=”Toplamda 70+ Site” list_content_five_copy23=”” list_content_five_copy2=”” list_content_five_copy=”” button_text=”SATIN AL” button_link=”https://web.whatsapp.com/send?phone=9005309429478&text=Backlink Silver Paket Satın Almak İstiyorum Yardımcı Olur Musunuz?” uc_init_settings=”” uc_items_data=”JTVCJTVE”]
[ucaddon_bold_color_price_table top_background_color=”#b6ff33″ plan_name=”Gold Paket” plan_type=”Tek Seferlik” price=”500₺” list_content_one=”Hacklink Yoktur!” list_content_two=”Dünyaca Ünlü Sitelerden” list_content_three=”Alexe Düşük Sıralamalardan” list_content_four=”Moz Rank” list_content_five=”Trust Rank” list_content_five_copy2345678=”Trust Follow” list_content_five_copy234567=”Da / Pa Değerleri Yüksek” list_content_five_copy23456=”Google İndex Sayısı Yüksek” list_content_five_copy2345=”Tamamı Güvenli ve Yüksek Hit” list_content_five_copy234=”Toplamda 100+ Site” list_content_five_copy23=”” list_content_five_copy2=”” list_content_five_copy=”” button_text=”SATIN AL” button_link=”https://web.whatsapp.com/send?phone=9005309429478&text=Backlink Gold Paket Satın Almak İstiyorum Yardımcı Olur Musunuz?” uc_init_settings=”” uc_items_data=”JTVCJTVE”]
[ucaddon_bold_color_price_table top_background_color=”#ff3351″ plan_name=”Global Paket” plan_type=”Tek Seferlik” price=”700₺” list_content_one=”Hacklink Yoktur!” list_content_two=”Dünyaca Ünlü Sitelerden” list_content_three=”Alexe Düşük Sıralamalardan” list_content_four=”Moz Rank” list_content_five=”Trust Rank” list_content_five_copy2345678=”Trust Follow” list_content_five_copy234567=”Da / Pa Değerleri Yüksek” list_content_five_copy23456=”Google İndex Sayısı Yüksek” list_content_five_copy2345=”Tamamı Güvenli ve Yüksek Hit” list_content_five_copy234=”Toplamda 150+ Site” list_content_five_copy23=”” list_content_five_copy2=”” list_content_five_copy=”” button_text=”SATIN AL” button_link=”https://web.whatsapp.com/send?phone=9005309429478&text=Backlink Global Paket Satın Almak İstiyorum Yardımcı Olur Musunuz?” uc_init_settings=”” uc_items_data=”JTVCJTVE”]
[ucaddon_bold_color_price_table top_background_color=”#33ff79″ plan_name=”Platin Paket” plan_type=”Tek Seferlik” price=”1000₺” list_content_one=”Hacklink Yoktur!” list_content_two=”Dünyaca Ünlü Sitelerden” list_content_three=”Alexe Düşük Sıralamalardan” list_content_four=”Moz Rank” list_content_five=”Trust Rank” list_content_five_copy2345678=”Trust Follow” list_content_five_copy234567=”Da / Pa Değerleri Yüksek” list_content_five_copy23456=”Google İndex Sayısı Yüksek” list_content_five_copy2345=”Tamamı Güvenli ve Yüksek Hit” list_content_five_copy234=”Toplamda 200+ Site” list_content_five_copy23=”” list_content_five_copy2=”” list_content_five_copy=”” button_text=”SATIN AL” button_link=”https://web.whatsapp.com/send?phone=9005309429478&text=Backlink Platin Paket Satın Almak İstiyorum Yardımcı Olur Musunuz?” uc_init_settings=”” uc_items_data=”JTVCJTVE”]

Backlink Paketleri Satın Al

Backlink Çalışması Yaptır
Backlink uygulaması günümüzde en oldukça kullanılan platformlardan biridir. Backlink paketi almak için intihab.com.Com en kaliteli ve en uygun backlink paketi fiyatlarını bulabileceğiniz tek adres. Backlink reklamları satın almak isterim dediğinizde intihab.com’a gelmiş olarak en geniş backlink paketleri fiyat skalasıyla backlink alımını gerçekleştirebilirsiniz. Backlink alma ve backlink paketleri için en avantajlı site backlink alma siteleri içerisinde önde olan intihab.com’dur. Backlink alma fiyatı ve backlink paketleri fiyatlarını merak ediyorsanız tek yapacağınız şey intihab.com.Com’a tıklamak ve edu backlink almak veya backlink almak. Kaliteli backlink siteleri içerisinde backlink paketi fiyatı intihab.com fırsatlarına özel kampanyalı olarak da pr9 backlink olarak satışa sunulur. Hem Dofollow Backlink bununla birlikte Nofollow Backlink ihtiyacınızı intihab.com’da karşılayabilirsiniz. Backlink listesi oluşturduktan sonrasında backlink reklamı fiyatları sizin için en uygun fiyatlarla intihab.com’da.

Backlink emek vermesi disiplin isteyen bir iştir hem de dofollow backlink, nofollow backlink, kaliteli backlink paketi almak da her zaman olası olmaz. İşini iyi meydana getiren ve uygun backlink reklam listesi tutarlarıve kaliteli backlink paketi fiyatı dilerseniz adresiniz intihab.com.Com olmalı. Profesyonel backlink paketi, dofollow backlink paketi, nofollow backlink paketi ile link satın alma istiyorsanız en geniş seçeneğe sahip backlink paketleri fiyatı için gelebileceğiniz en doğru adres intihab.com! Uzman satıcılarla çalışabilir, ustalaşmış backlink paketleri ve SEO backlink paketlerine en uygun backlink alımı fiyatı ve backlink fiyatlarıyla sahip olabilirsiniz. Kaliteli backlink paketlerini tekrar kaliteli backlink paketi fiyatlarıyla almak için sitemize gelin. Backlink satışı özen gerektiren bir iştir. Bunun yanında uygun backlink listesi fiyatı veya backlink çalışması fiyatı düşünmeniz gerekir. Backlink çalışması fiyatları mevzusunda yardım almak dilerseniz bize danışmayı sakın unutmayın. En kaliteli hizmet ve müsait backlink alma tutarları, backlink fiyatı ve backlink alımı fiyatları için intihab.com’a Tıklayın ! Eğer back bağlantı almak için güzel bir backlink veren siteler arıyorsanız doğru adrestesiniz. Size zarar verebilecek ücretsiz backlink alma siteleri yerine en iyi backlink sitesi olan sitemizi ziyaret edebilir ve backlink kontrol gibi mevzularda bile hizmet alabilirsiniz. En iyi forum backlink fiyatları için tıklayın.

Piyasada Ucuz fiyatla tek tıkla 500 link gönderen, otomatik PROGRAMLA Yapılan Spam bağlantılar değildir. Ucuz Spam linkler alıp sitenizi Filtreye sokmayın!

 • %100 Elle eklenmektedir.
 • Siteler Dünya çapında otoriter sitelerdir.
 • Mozrank, hit, alexa ve trustrank değerleri de fazlaca yüksektir.
 • Her sayfada ancak size ait özel link bulunur.
 • Her çalışmada naturel link olması için ip adresi değiştirilip linkiniz eklenir.
 • Tamamen YASAL bir şekilde Size hususi boşta bir kullanıcı ismi ile hesap açılır, linkleriniz eklenir. Silinme olasılığı enecek kadar azdır.
 • Dofollow/nofollow karışıktır. Son panda ve penguin güncellemesinden sonra nofollow linklerin değeri arttı.
 • Trustrank kıymeti ve Google sıralamanızı ve Alexa değerlerinizi yükseltir.
 • Sitelerin yaklaşık yarısına anahtar kelime, yarısına ise linkinizi ekletebilirsiniz.
 • Edu paketteki 3-4 site TR karaktere izin vermez. (ş,ü,ç,ğ benzer biçimde karakterler desteklemez, s,u,c,g benzer biçimde eklenir. + Edu sitelerde bazen sunucu problemi olabiliyor, böyle durumlarda düzgüsel kaliteli sitelerden ekleme yapılır.)
 • Sitelere kesinlikle ping yapmıyorum. Bu zararı olan bir işlemdir, doğal olması için zamana bırakmanız gerekmektedir,index sorumluluğu size aittir.
 • İş bitimi detaylı rapor sunulur. (Raporu link olarak iletiyoruz, müşteri gizliliğinden ötürü rapor iletildikten 15 gün daha sonra arşivimizden silinir.)

(Daha kaliteli olması için bazen listemiz güncellenmektedir, bundan ötürü 3-5 gün uzayabilmektedir. Konuda yazan teslim süresi esastır.)

Not: verilen iş, iptal edilemez. Çalışmaya başlanmadıysa, ikinci siteniz için değişim yapılabilir.

Toplu alımlarda tenzilat yapılır, fiyat sorabilirsiniz.

Ödeme onayından sonrasında siparişler işleme alınır.

Önemli: Hizmet sağladığımız müşteri aynı hizmeti sunamaz. Sitelerin raporu, ücretsiz veya ticari amaçla satılamaz/dağıtılamaz! Tespiti halinde yakınma edilip cezai işlem uygulanacaktır.

Ayrıca; Google’ın siteler üstünde yüzlerce algoritması var, faydasını deneyerek test edebilirsiniz. Konumuzda yeterince alan kişi yorumu mevcuttur. Bu garantili bir emek harcama değildir. Garantili çalışma için seo hizmetimizi almanız gerekmektedir, bunun fiyatı da kelime rekabetine bakılırsa aylık 500-1000 tldir.

Slotbar
-

Sekabet giriş

- Cratosslot giriş
error: Alert: İçerik korunuyor!