intihab.com Kimdir?

intihab.com tek kişilik hizmet veren bireysel girişimcidir. Sahibi Halil ÇAYIR olmakla birlikte hizmet faktöründe mutlu ve verimli bir geçmişe sahip olmaktadır. 2010 yılında hizmet faktörüne acemi seviyelerde giriş yapmasına rağmen bireysel kategoride oldukça doğru ve stratejik hamleler ile olumlu potansiyeli yakalamıştır. 2011-2012 seneleri içerisinde Siber Güvenlik – Beyaz Şapkalı Hacker (CEH) bölümünde Eğitmen Danışmanlığı yapmıştır. 2012 senesinin sonlarında ise kendi gibi girişimci ekiplerle anlaşarak Alrisk Anonim Şirketini kurmuş ve uzun süreli hizmet faliyetlerine başlamışlardır.

2013-2015 senelerinde geliştirdikleri projeler ile dijital ortamda yeniliklere imza atarak piyasa verilerinde güzel kâr oranları kazanmış ve bu kazançları firmalaşma sürecinde harcamışlardır. 2010 – 2020 tarihleri arasında genel olarak SEO, Web Tasarım, Siber Güvenlik Uzmanı, Sosyal Medya Danışmanlığı, Makale Yazarı, UI/IX Tasarımları, Grafik Tasarım, Bilgi Keoks Geliştiriciliği ve Siber Güvenlik Danışmanlığı yapmıştır.

2020 Tarihinde intihab.com alan adresi ile hizmetlerine tek kişilik hizmet standart anlayışı ile devam ederek müşterilerine ve ortak olduğu projelere mutlu/güvenilir izler bırakmayı hedeflemektedir.

Verilen hizmetlerde dürüstlük, güvenilirlik, kalite ve olumlu izler bırakarak her müşterimize farkımızı yansıtıyoruz. Prensip sahibi ve ilkeli çalışmalarımız ile vereceğimiz her hizmet standartlarında doğru hedefi yakalamak ve bu hedef ilkelerinden şaşmayarak kalitemizi konuşturuyoruz.

Günümüz faaliyetlerinde her firma, kuruluş, şirket ya da kurumsal firmanın/bireyin internet ortamına bağlı kazanç sağlaması ve bu ortamda doğru stratejilere ulaşması için en büyük çabayı sarf ediyoruz. Bodrum genelinde ikamet etmemizden dolayı Ege bölgesine hitap eden çalışma aralığımız ve mizacımız vardır.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Hızlı ve Kolaylık

Zamanı boşa harcamadan hızlı çözümler üretiyoruz

Güvenilirlik Anlayışımız

Aldığınız her hizmet bizim için değerlidir

Müşteri Memnuniyeti

Hizmetlerimiz ile sizleri mutlu etmeyi hedefliyoruz

Uygun Bütçe

Satın aldığınız hizmetler en uygun bütçe olanaklarıdır

Team

Halil Çayır

Genel Sorumlu

Çözüm Ortaklarımız

Slotbar
-

Sekabet giriş

- Cratosslot giriş
error: Alert: İçerik korunuyor!