Bizlerle Başarıyı Yakalayın

intihab.com olarak Türkiye genelinde projelerimiz ve ortak projeler için istihdam sağlamak amacı ile Ortak Kariyer Başvuru sayfasını aktif etmiş bulunmaktayız. Burada yapılacak olan Online Başvurular gerekli mercilere iletilmeye sağlanacaktır. Bu projeler ileriye dönük veyahut anlık olarak aktif olarak hizmet sağlanmak amaçlı talep edilen başvurulardan ibarettir. Yapacağınız başvurular intihab.com KVKK güvencesi ve yasal politikalar gereğince veri depomuzda saklanarak daha başka iş taleplerinde aynı bilgilerin tekrarlanmaması için sistemimizde tutulacaktır.

intihab.com Ortak Kariyer Başvuru sistemi beta sürümünde olup gerçekleştirilen başvuru işlemlerini sisteme bağlı olarak iletmektedir. Bu sistem şirketlerin kendi bilgilerini kullanarak sizlere aracı olan intihab.com projesinden dahil olmakta olan bir arayüz işlevsel hizmetidir. Bu hizmetin sağlıklı çalışabilmesi ve gerekli taleplerin oluşturulabilmesi amacıyla zamanla genişletilen “tam sürüm” devreye girene kadar beta sürüm aktif kalacaktır. Bu süre zarfında yapılan başvurular iş veren kişilerin mail bilgileri sistemlerimizde mevcut ise, sizler adına hızlı ve güvenilir şekilde otomatik olarak iletilecektir.

Hangi Bölgeler İçin Geçerlidir?

  • Bodrum
  • Aydın
  • Muğla
  • Didim
  • Kuşadası
  • Türkiye Geneli ( talep üzerine )

Burada yer alan kategorilerde ki iş ilanlarının şirket bilgileri, şirket sizleri intihab.com üzerinden onay verdiği süreçten itibaren sizlere iletilecektir.
Click or drag a file to this area to upload.

Slotbar
-

Sekabet giriş

- Cratosslot giriş
error: Alert: İçerik korunuyor!