Bilgilendirme

Fiyatları ve detaylarını incelemek için yukarıdaki bilgilendirme yönlendirmelerini içeriklerini takip edebilirsiniz.

900 TL’den Başlayan Fiyatlar ile Hizmet Veriyoruz

Sayfamızı incelediğinizde, aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 12 aylık periyotlarda olmak üzere web siteniz için yapılacak emek verme kapsamını sizde görebilirsiniz. Web sitenize güncel SEO teknikleriyle, lafta olmayan, deneyimli “uzman ekibimizle”, çalışmalarımızı bir seviye içerisinde, naturel ve Google algoritmasına uyumlu olarak yapıyoruz. SEO tutarları tablomuza gelince, olası olan en düşük seviyelerde tutarak kaliteden taviz vermiyoruz. Tüm çalışmalarımızı iç ekibimiz ile sağlıyoruz.

Dışarıdan herhangi bir İnternet sitesinden hizmet almıyoruz. Ajansımıza ilişkin birbirinden değişik A Class ve B Class IP adreslerinde uzun yıllardır gösterim icra eden geniş bir networke sahibiz. Müşterilerimize kendi networkümüzü açıyor ve tanıtımlar yapıyoruz. Arama motorları üzerine, yaklaşık 12 seneden beri idame eden çalışmalarımız var. Bu süre içinde arama motorlarındaki, bilhassa Google’da yaşanmış olan gelişmeler, değişimler ve tüm süreçleri birebir içinde yaşamış bir firmayız. Bu deneyimimiz bünyemizde olan yüzlerce web sitesi üstünde yaptığımız çalışmalarla mümkün olmuştur.

Müşterilerimizin %99‘u memnun

Fiyatlandırma, verilen hizmetle paralel orantılarda olmalıdır. Ajans olarak olası olduğunca, fiyatları en uygun seviyelerde tutarak, müşterilerimize hizmet veriyoruz. Müşterilerimize yaptığımız SEO çalışmaları, başarı göstermiş ve süratli sonuçlar veriyor. Hizmet alan müşterilerimizin 0‘ü memnun. Rahatlıkla bizi arayarak referanslarımız hakkındaki bilgi alabilirsiniz. Sadece SEO mevzuları üstüne deneyimli, düzenli, aktüel, eğitim alan bir kadromuz var. Etkili bir emek verme planımız ve gündemden asla kopmadan, endirekt teknikler yerine, ayağı yere basan, sitenin bugünü ve gelecekteki alt yapısını güçlendiren emek harcamalar yapıyoruz.

Şunu görüyoruz ki Google her son güncellemesinde, oldukca daha verimli, çok daha adil, oldukca daha gerçeğe yakın bir arama yapısıyla karşımıza geliyor. Bizlerde şunu biliyoruz ki hizmet verdiğimiz sitelere ne kadar düzgün ve geleceğe yönelik çalışma yaparsak, şimdiki zamanda ve uzun vadede başarılı sonuçlara ulaşacağız.

Geri Dönüşü Mümkün Olmayan Yollara Girmeyin

Muhakkak ki birbirinden farklı fiyatlar ve vaatler ile suiistimale aleni bir konu olan SEO emek vermesi, gelişi güzel, duruma nazaran rakamlarla, alt yapısı olmayan, yurt dışı bağlantılı negatif çalışmalarla yapılabilmektedir. Bu tarz negatif SEO hizmeti veren kişiler ile sitenizi tehlikeye ve dönüşü olmayan yollara sokmayın. 12 seneden beri sektörde hizmet veren, teknik alt yapısı ve teknolojik donanıma sahip bir firmayız. Şunu rahatlıkla ifade edebiliriz; Türkiye’deki en geniş SEO alt yapısına sahip olan firmamızın verdiği hizmet karşılığında, ücretlendirme olabilecek en müsait seviyededir. Başlıkta belirttiğimiz gibi yapılan işlere baktığımızda, şüphesiz en uygun fiyatları veriyoruz. Konuyla alakalı öğrenmek istediğiniz her türlü bilgi için firmamızı arayarak ayrıntılı malumat alabilirsiniz. Uzman arkadaşlarımız size gerekli bütün yardımlarda bulunacaklardır. intihab.com ile profesyonel SEO çalışmasına başladığınızda internette var olursunuz.Konumuz eğer SEO fiyatları ise mantıksız ve değişken fiyatlar verip, süslü sözler üreten, ama ne yaptığından bile aslına bakarsak haberi olmadan, bu işi yaptığını iddia eden kişiler için bir uyarıda bulunmamız gerekiyor.

İnternet siteniz bu tip çalışmalardan, bırakın yarar sağlamayı, geri dönüşü mümkün olmayan bir kara deliğe düşmesi içten bile değil. Sandbox ve BlackHat diye adlandırılan terimler, yanlış yöntemlerle doğrudan Google‘ı kandırmaya yönelik emekler icra eden sitelere, bir takım cezalandırma yollarından bazılarıdır. Arama motorlarında sitenizi yükselteceğiz diye güvence verenler, işler ters gittiğinde ve başarısız olunduğunda; “olmadı kusura bakmayın para da istemiyoruz” denilse dahi, bu yaptırımlardan sıyrılmak maalesef mümkün değil. Artık bir defa sitenize hatalı emekler yapılmış. Web siteniz bu tip cezalandırmalara girmesiyle beraber, sitenizi en baştaki haline getirmeniz için bu konuları bilen bir uzman ile vakit ve para harcamak artık kaçınılmaz bir vaziyet olacaktır.

8 Kademeli Dev Analiz Çalışması

Sitemiz ilk ayda ayrıntılı bir analiz sürecine girer. Bu süreç Google algoritması ve arama motoru matematiğine en ideal biçimde yapılanır ve planlanır. SEO çalışma sürecinin kalbi dediğimiz bu çözümleme çalışması ile Google kriterlerine en yakın seviyeye gelecek ölçülerde planlanır.
Bu emek harcama süreci şöyleki işler;

 • Site İçi Teknik Analiz ( Kademe 1 )
 • Sektör Analizi ( Kademe 2 )
 • Rakip Analizi ( Kademe 3 )
 • Anahtar Kelime Analizi ( Kademe 4 )
 • İçerik ve İmaj Analizi ( Kademe 5 )
 • Meta Analizleri ( Kademe 6 )
 • Kod Analizi ( Kademe 7 )
 • Google Standartlarına Uygunluk Testleri ( Kademe 8 )
 • SEO analiz tutarı 3500 TL + KDV

intihab.com olarak sitemizdeki kontakt formu vesilesiyle tarafımıza yöneltilen soruların fazlaca büyük bir bölümü, SEO fiyatları ile alakalı oluyor. En çok dört gözle beklenen konuda, SEO çalışmalarıyla istenen başarının kazanılması için ne kadar masraf yapılması gerektiği ve fiyatlandırmayı neye göre yaptığımızla alakalı sorular yöneltiliyor. En baştan belirtmekte yarar var ki, SEO çalışmalarının fiyatlandırmasında belli bir standarda bağlı kalmak laf konusu değil. Zira fiyatı etkileyen birçok farklı unsur bulunmakta ve bizler de bu unsurların tamamını değerlendirdikten sonrasında yapılacak çalışmanın hangi boyutta olacağını saptamaktayız.

 • İstenen anahtar kelimelerin arama hacmi
 • Çalışma yapılacak anahtar kelimelerdeki rekabet
 • Web sitenizin SEO uyumluluğu
 • Web sitenizin yaşı
 • Web sitenizin daha önce SEO bağlamında yanlış uygulamalara maruz kalıp kalmadığı
 • Rekabet ettiğiniz sitelerin gücü, önceki ve mevcut emek harcamaları, rekabet güçleri

Bu unsurlar, yapılacak SEO çalışmasının fiyatının belirlenmesinde dikkate alınan faktörlerin ancak birkaçı. Bir başka ifadeyle her web sitesi için ayrı bir SEO çalışmasının yapılması gerektiğinden, dolayısıyla her çalışmanın fiyatı da aynı olmuyor. Her müşterimize ezbere, tamamen aynı emekleri yapmıyoruz. Kapsamlı bir çözümleme sürecinin arkasından müşterilerimize azami şekilde yarar sağlayacak SEO stratejileri oluşturduğumuzdan, yapılacak çalışmanın niteliği ve niceliğine bağlı olarak fiyat da değişiyor.

Genel olarak piyasadaki şirket ve kişilerin oldukça büyük bir bölümü sıralamalara, kelime sayısına nazaran sabit bir fiyatlandırmaya gitmesine rağmen biz intihab.com olarak bu tip bir hizmet zihniyetine sahip değiliz. Müşterimizin hangi kelime yada kelimelerde, kaçıncı sırada olmak istediği, bizim fiyatlandırma anlayışımızda ehemmiyet arz eden bir konu değil. intihab.com olarak müşterilerimizin para kazanmasını sağlayacak tüm kelimelerde çalışma yapmakta ve uzun vadeli anlaşmalar çerçevesinde hedefimizi her vakit ilk sıra olarak belirlemekteyiz. Ayrıca her vakit her sektörden, yalnızca tek bir alan kişi ile çalışmaktayız.

Her site için ayrı bir çözümleme emek vermesi gerçekleştirdikten sonra yapılacak SEO çalışması için 950 ila 10.000 TL arasında değişen bir fiyat belirlemekteyiz. AdWords reklamları ile üst sırada yer almak için günlük minumum 200 TL harcama yapıldığı düşünülürse, SEO ile kalıcı başarı elde etmenizi sağlayacak çalışmalarımız için talep ettiğimiz fiyatın da devasa yükseklikte olmadığını görülecektir. intihab.com uzmanlığıyla yapılan SEO emek harcamaları yardımıyla zaten “her vakit üst sırada yer alacağınızdan”, tekrar reklam bütçesi ayırmanız gerekmeyecektir. Sunduğumuz SEO hizmetleriyle reklam vermediğiniz zamanlarda da üst sıralarda listelenmeye devam ederseniz.

Sitemizde yayınladığımız hemen her yazıda, SEO’nun uzun vadeli düşünerek planlama yapıldığında ve meydana getirilen planlara da tertipli çalışmalarla sadık kalındığında kalıcı başarı sağladığından söz ediyoruz. intihab.com ekibi olarak verdiğimiz lafları tutmak ve müşterilerimizin işinde daha başarılı bulunmasına yardımcı olmak, bizler için oldukça fazla iş almaktan her vakit fazlaca daha önemli olmuştur…

intihab.com olarak müşterilerimize sunduğumuz en basit SEO hizmetinde bile, minimum bir editör ile SEO uzmanı çalışıyor. Bu iki benlik takım dahi müşteriye nasıl azami düzeyde yarar sağlanabileceği, çalışmanın ne şekilde yapılması gerektiği, hangi aramalarda yer almak için gayret sarf edileceği, rekabet analizine bağlı strateji belirlenmesi gibi mevzularla ilgileniyor. Bu biçimde belli bir SEO strateji belirlendikten sonra çalışma planı yapılandırılıyor ve peşinden bu plana günü gününe sadık kalınacak halde uygulamaya geçiliyor. Çalışmanın daha büyük ölçekli olması durumunda takım daha da genişlerken, yapılacak çalışmanın içerik kütlesi de genişliyor. intihab.com SEO hizmetleri için yapacağınız ödemeyi “işinize yatırım” olarak görmelisiniz.

Unutmayın ki, hatalı SEO çalışmalarının mağduru olmuş internet sitelerini kaliteli hale getirmek için daha uzun ve kapsamlı emekler yapılması gerekiyor. Bu ise SEO çalışmalarının da daha yüksek maliyetli olacağı anlamına geliyor. Hatalı tatbik kurbanı olmamak için en baştan doğru sonucu verin ve intihab.com ekibinin uzmanlığına güvenin.

Slotbar
-

Sekabet giriş

- Cratosslot giriş
error: Alert: İçerik korunuyor!