Düşük Rekabetli Sektörler ve Uzun Vadeli Devam Paketi

SEO Paket 1 paketimiz en düşük hacimli emek vermeyi içermektedir. Bu paketimizi yüksek rekabeti olan ve devamlı emek harcama ihtiyaç duyulan projelerimizde, Advanced Plus ile sağladığımız ilerleme daha sonra devamlı bir emek harcama olarak önermekteyiz. Bu çalışmadaki temel amacımız, alınan neticeleri korumak ve projelerde devamlı bir trafik artışı sağlamaktır. Devamlı siteniz ile ilgili çözüm üreten, geliştirmeler öneren, popüler kılan bir paket olarak 1. paketimizi düşünebilirsiniz. Her ay yoğun olarak çözümleme yapılmadan, lüzumlu durumlarda, lüzumlu analizler ve kontroller yapılarak emek verme devam etmektedir. Bu nedenle direkt olarak bu paketle başlamak yerine, devam emek vermesi olarak önerilmektedir. Bu paket öncesinde, sitemizi sağlam temeller üstüne alarak, kritik bütün eksikleri ve hataları belirlemek, daha daha sonra ise bu paketimiz ile çalışmalara devam etmek, bize başarı ve kalıcılık getirmektedir.

SEO Paket 1 paketimiz, diğer paketlerimiz gibi ödeme esnekliği sağlamaktadır. Aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 12 aylık olmak üzere online satın alınabilmektedir. Online ödemeniz hemen sonra, en kısa süre içinde uzman ekibimiz size ulaşarak, gerekli bilgileri paylaşmaktadır.

1. Paketimizde Süreç Nasıl İlerliyor?

Bu paketimizde siteniz için uzun vadeli bir plan oluşturulmaktadır. Önceki kapsamlı çalışmada sitenin stratejisi ve temeli oluşturulduğu için bu paketimizde kademeli ve lokal analizler ile aktüalite ve liste koruma çalışmaları yürütülmektedir. Aynı zamanda site dışı çalışmalarımıza da bu paketimizde düşük oranda da olsa devam edilmektedir. Diğer paketlerimizde olduğu şeklinde bu çalışmamızda da hiç bir zaman iletişimimizi yitirmeden, etkileşimli bir emek harcama içinde oluyoruz.

Kademeli olarak yapılan analizlerimiz doğrultusunda, ortaya çıkan teknik raporlarımızı sizinle paylaşıyoruz. Raporumuz doğrultusunda, sitenizdeki düzenlemeleri meydana getirmeye başlıyorsunuz. Full SEO paketimizde olduğu şeklinde her mevzuda yazılım ekibimizden telefon ile parasız destek alabilmektesiniz. Genel anlamda sürecimiz ve amacımız; kullanıcı deneyimi, teknik hataların tespiti ve Google algoritmalarına uyumlu olarak, site dışı çalışmalarımızla da popülerliğimizi sağlamaktır.

SEO Paket 1 Paketin Öne Çıkan Farkları

  • check Telefon ile yazılım desteği
  • check Eğitim dokümanları
  • check Lokal çözümleme
  • check Düşük link inşası
  • check Uzun vadeli çalışma planı

Web Sitemin İhtiyacı Nedir? Bunu Nasıl Belirlerim?

Öncelikle sitenizin organik ve doğru bir SEO çalışmasına ihtiyacı var. Bunu net bir halde söyleyebiliriz. Yazılım firmanız size çalışır bir web sitesi sunmuş olabilir, sadece siteniz Google’da görünür olabilmesi için çalışır olması ehil değildir. Günümüzde internetin kurallarını belirleyen asla şüphesiz Google olmuştur. Google’ın kurallarına uyan bir web sitesi olabilmek için sizin önce kapsamlı bir çalışma, ondan sonra ise bunu koruyan, destekleyen bir çalışmaya ihtiyacınız vardır. 1. paketimiz size meydana getirilen kapsamlı SEO çalışması sonrasındaki kalıcılığı sağlamaktadır.

Bu Paket Bana Ne Kazandırır?

1. paket size düzenli ve uzun vadeli bir çalışma ile devamlı bir trafik artışı kazandırır. Devamlı takip ve analiz ile sıralamalarda kalıcılık ve devamlı iyileşme elde edebilirsiniz. Proje sahiplerinde asla ilerleme alamazsam şeklinde oluşan kaygıları gözlemlemekteyiz. Şunu söylemeliyiz ki etkileşimli ve iletişim halinde olduğumuz hiçbir projemizde ilerleme alamadığımız, fayda sağlamadığımız bir projemiz olmadı. %99 alan kişi memnuniyetinin yanında ISO 9001 ve ISO 10002 alan kişi memnuniyeti belgesine haiz bir SEO ajansı olarak hizmet vermekteyiz.

Slotbar
-

Sekabet giriş

- Cratosslot giriş
error: Alert: İçerik korunuyor!